2 lis 2010

Hiszpanka w Warszawie (little HandMadeSpain:))

Maite, my friend from Barcelona, who has a very speciall handmade shop in Gracia, will come to Warsaw in the end of November. As for me this is little HandMade Spain part of the project. The beginning. We are going to make little spanish party, but I'm not sure when and where exactly. I would like to invite ore spanish people but - I know that they are very busy because of Christmas time... But they will come to Warsaw next year, I hope.

W ostatnim tygodniu listopada przyjedzie do Warszawy Maite Cabanes, moja znajoma z Hiszpanii, właścicielka niesamowitego sklepu z rzeczami handmade w Barcelonie, która właśnie wyprawia się w tour de world w celu robienia interesów zagranicznych. Maite będzie w Berlinie, potem przyjedzie do nas. Maite chce poznać warszawskie galerie, twórców, wielbicieli handmade, przywiezie trochę rzeczy do sprzedania - na pewno gdzieś urządzimy jakąś większą imprezę ale jeszcze nie wiem gdzie.
W każdym razie - zapraszam. Wszyscy zainteresowani są mile widziani. Szczegóły u mnie, a może też na fb. Będzie na pewno bardzo miło, będzie na pewno hiszpańskie jedzenie i wino:).

A na 12 grudnia polskich wytwórców handmade'u zaprasza, za moim pośrednictwem Expo Petit Detall Barcelona. Być może będę tam osobiście, być może nie, jeszcze nie wiem. W każdym razie - na pewno można wysłać swoje rzeczy, pojechać, wystąpić, posprzedawać, pokazać się... Ja we wszystkim pomogę.

Większego HandMade Spain w tym roku raczej nie zrobimy, gdyż brakuje czasu:(
Ale projekt trwa i dobrze się ma:) Oby do 2011...
No chyba, żeby się coś zmieniło... a wszystko jest możliwe, jak wiadomo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz